Veljekset Kellola Oy sijaitsee Raahen Kopsassa

Veljekset Kellola Oy tarjoaa ammattitaitoista ja laadukasta palvelua 20 vuoden kokemuksella!

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Kerro meistä kavereillesi

Veljekset Kellola Oy

Toimisto Softpolis Raahe:
Rantakatu 8 A ovi 2 neljäs kerros
92100 RAAHE

Toimisto Kopsa:
Romuperäntie 104
92260 KOPSA

Laskutusosoite:
Romuperäntie 193
92260 KOPSA

Maanrakennus
Marko Kellola
Puh. 040 018 4515
marko.kellola@veljeksetkellola.fi

Juho Pöyskö
Puh. 040 1807046
juho.poysko@veljeksetkellola.fi

Työnjohto/ Jaakko Autio
Puh. 044 9820061
jaakko.autio@veljeksetkellola.fi

Työnjohto/ Mikko Himsworth
Puh. 040 5707415
mikko.himsworth@veljeksetkellola.fi

Maa- ja kiviainesmyynti

Rannikon Konepalvelu Oy (Rannikon maa-aines)

Hannes Huhtala

Puh.050 3042455

Metsäkoneurakointi
Mikko Kellola
Puh. 040 563 8494
mikko.kellola@veljeksetkellola.fi

Juha Kellola
Puh. 050 3671027
juha.kellola@veljeksetkellola.fi

Korjaamo
Petteri Mykkänen
Puh. 040 034 4036
petteri.mykkanen@veljeksetkellola.fi

Toimisto
Laskutus/ Sirpa Kokko
Puh. 040 741 8166
sirpa.kokko@veljeksetkellola.fi

Laatu- ja työturvallisuus/ Mika Naapanki
Puh. 050 3302454
mika.naapanki@veljeksetkellola.fi

  • Rala-pätevyys