Yhteystiedot

Toimistot

Toimisto Raahe:

Softpolis: Rantakatu 8 A (ovi 2, neljäs kerros), 92100 RAAHE

Korjaamohalli ja toimisto Kopsa:

Romuperäntie 104, 92260 KOPSA

Toimiston yhteyshenkilö:

Toimitusjohtaja Kyösti Saarijärvi
Puh. 040 305 3211, kyosti.saarijarvi@veljeksetkellola.fi


Laskutus

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: 003 714 901 539
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003 721 291 126
Y-tunnus: 1490153-9

Paperilaskut:

Veljekset Kellola Oy
14901539
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutuksen yhteyshenkilö:

Sirpa Kokko
Puh. 040 741 8166, sirpa.kokko@veljeksetkellola.fi

Yhteyshenkilöt

Maanrakennus:

Marko Kellola, työmaapäällikkö
Puh. 0400 184 515, marko.kellola@veljeksetkellola.fi

Tuomas Pelkonen, työpäällikkö
Puh. 044 493 9989, tuomas.pelkonen@veljeksetkellola.fi

Jukka Kanniainen, työmaapäällikkö
Puh. 045 325 0480, jukka.kanniainen@veljeksetkellola.fi
 
Pekka Alatalo, työnjohtaja
Puh. 044 267 7721, pekka.alatalo@veljeksetkellola.fi

Maa- ja kiviainesmyynti:

Rannikon Konepalvelu Oy (Rannikon maa-aines)
Hannes Huhtala
Puh. 050 304 2455, hannes@rannikonmaaaines.fi

Puunkorjuu:

Tuomo Hanhisuanto
Puh. 045 807 9798,  tuomo.hanhisuanto@veljeksetkellola.fi

Puun pystykauppa:

Oulu: Matias Kinnunen
Puh. 050 553 2999, matias.kinnunen@veljeksetkellola.fi

Raahe: Seppo Mannila
Puh. 050 330 4024, seppo.mannila@veljeksetkellola.fi

Huolto ja kunnossapito:

Kyösti Saarijärvi
Puh. 040 305 3211, kyosti.saarijarvi@veljeksetkellola.fi

Marko Kellola
Puh. 0400 184 515, marko.kellola@veljeksetkellola.fi

Palkkaamme jatkuvasti lisää uusia huippuosaajia ja hyville kuljettajille on aina tarvetta. Ota yhteyttä: kyosti.saarijarvi@veljeksetkellola.fi


Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Kerromme mielellämme lisää tekemisistämme sekä pohdimme kanssanne, mikä olisi teille tehokkain ratkaisu.

Kerro lisää projektistasi oheisella lomakkeella tai soita meille.

Lähetä meille viesti

Vaaditaan
Vaaditaan
Vaaditaan

Lähettämällä tietoja tällä lomakkeella hyväksyt tietosuojakäytäntömme mukaisen henkilötietojen käsittelyn

Yhteydenottoamme odotellessasi voit lukea uusimmat kuulumisemme!